18 Ekim 2014 Cumartesi

HUBLOT GALATASARAY ÖZEL KOLEKSİYONU

Galatasaray Spor Kulübü ile Hublot markası arasında iş birliği yapıldı. Artık Galatasaray Spor Kulübü'nün "Resmi Saat Tutucusu" ve "Resmi Saat" markası Hublot oldu, Bu harika işbirliği, 16 Ekim 2014 tarihinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerçekleşen basın toplantısı ile duyuruldu. Sadece 100 adet üretilecek olan saat koleksiyonu 2 ayrı model olarak tasarlandı. Gold modelinden sadece 1 tane üretilirken, Galatasaray'a gelir sağlamak amacıyla, açık arttırma ile satışa çıkarılacak. Titanyum serisinin fiyatı 27.000 İsviçre Frangı olarak belirlendi.
Basın toplantısına Galatasaray’ın CEO’su Lutfi Arıboğan’ın yanı sıra Hublot Satış Müdürü David Camba, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Aclan Acar ve D Saat Operasyon Müdürü Özhan Bayazıtoğlu katıldı.

17 Ekim 2014 Cuma

SİYAH BİR ASALET; RAYMOND WEIL FREELANCER

İsviçreli saat üreticisi Raymond Weil, muhteşem tasarımı ile ünlenmiş Freelancer koleksiyonuna yeni bir model ekledi. Elbette siyah rengin asaletinin ön plana çıktığı saati; lüksün, karizmanın ve gücün temsilcisi olarak bizi karşılıyor.
Raymond Weil'in yeni Freelancer modeli 42 mm çapında 10.2 mm inceliğinde. Asil siyah kadranı ve siyah deri kayışı ile bir bütün oluşturuyor. Kadarnda 12 yönünde yer alan açık balans, saat makinasının dinamizmini ve hareketini hissetmenizi sağlıyor. Çift kanatlı emniyet sistemli katlanabilir klipsi sayesinde rahat ve güvenli bir kullanım özelliği taşıyor. Pembe altın indeksli ve 10 ATM’ye kadar suya dayanıklı olan bu şık model, kendisine güvenen erkekler için özel tasarlandı.

13 Ekim 2014 Pazartesi

ATKI BAĞLAMANIN 11 YOLU

Kış geldiği zaman erkeklerin tek dikkat çekici aksesuarlarından birisi de atkıdır. Değişik bağlama modelleri ile mükemmel görünümler sağlanabilir.. Sizler için 11 farklı atkı bağlama modeli bulduk, bakalım beğenecekmisiniz;


12 Ekim 2014 Pazar

HADİ UYANMA DA GÖRELİM

Uykucuların, adında anlayacağınız gibi en büyük sorunları sabah yataktan bir türlü kalkamamaları. Çoğu zaman alarmı kapatıp uykularına devam eden uykucuları, yataklarından anında kaldırmayı bir tarafa bırakın, tamamen uykularını açacak saatler üretilmeye başlandı. Tabiri caizse başında top atsalar uyanmaz tabirine yakışan uykucuları dahi yataklarından hemen kaldıracak saat çözümleri de yok değil. İşte sizler için derlediğim saatler;


Bu saati susturabilmeniz için şifre kombinasyonunu doğru girmiş olmanız gerekiyor. Ne varki bunda diyorsanız asıl sorun şimdi geliyor. Şifre paneli diğer odada durmak zorunda.
Çalar saatiniz size hem egzersiz yaptırıyor hem de uyanmanızı kesin olarak sağlıyor. Çünkü bu çalar saat ile uyanmak istiyorsanız, saati 30 kere indirip kaldırmanız gerekmekte.

Çok zengin değilseniz kesin uyanacağınız bir saat. Çünkü eğer kalkmazsanız paranız parçalara ayrılıyor. Saatten bile pahalı bir fatura ödemek istemiyorsanız bizce hemen uyanmalısınız.

IQ'nuza güvenmiyorsanız bu saati kurmayın çünkü saat size her sabah bir IQ sorusu sorarak cevaplamanızı istiyor.

Kahve Zamanı; bu saat sizi her sabah mükemmel bir kahve kokusu ile uyandırıyor, elbette bir kahve tutkunuysanız. Ancak yataktan kalktığınızda hazır bir kahveniz olmaması sizin moralinizi bozabilir gibi gözüküyor.

Kaynak; http://blog.saatbox.com